Franchise®

Luxury Hookah Lounge

Co potřebuješ pro rozjezd?

Co získáš?

Pomůžeme vám rozjet

BUSINESS

Nově jsme si pro Vás připravili projekt pro iniciativní lidi, kteří by se chtěli zapojit do podnikání v oblasti gastronomie, konkrétně v  barovém segmentu  s nabídkou vodních dýmek. 

Naší vášní je vytvářet společně s Vámi prostředí, které je koncipováno různými způsoby a styly. Díky tomu se zákazníci rádi vrací do našich barů, jelikož se pokaždé ocitnou v jiném prostředí  a každý si tak najde své pravé místo, které vyhovuje jeho standardům a pohodlí

Luxusní Hookah bar

V čem jsou výjimečné naše podniky?

Naše podniky jsou především výjimečné svým prostředím, jelikož každý podnik díky rozdílnému stylu dodává zákazníkovi pocit jedinečné atmosféry.

Samotnou podstatou budování našich podniků však není pouze vytvořit rozdílné prostředí s příjemnou atmosférou, ale hlavně místo, kde samotný produkt vytváříme, a je něčím mimořádný.

Každý  podnik nese brandový název Luxury hookah lounge, a k tomu přidělený jedinečný název. (Luxury Hookah Lounge – Mariánky, Luxury Hookah Lounge – Kingdom Pub, Luxury Hookah Lounge – Áčko).

Změna stylu a prostředí naše zákazniky baví, jelikož dle své aktuální nálady mohou naše podniky střídat z hlediska návštěvnosti. Díky tomuto konceptu jsme z náhodných zákazníků stvořili stálé „štamgasty“. 

Proč s námi spolupracovat?

Poskytneme Vám naše know-how, veškeré poradenství v rámci provozu a personální stránky, poradíme v marketingové oblasti a zaštítíme technickou stránku. Zajistíme profesionální zaškolení personálu v našem oboru podnikání. Pomůžeme navrhnout vlastní design nového podniku, dle Vašich představ. Společně se pokusíme vybudovat podnik, ve kterém bude část Vaši osobnosti a část našeho BRANDU. V průběhu 2 let jsme úspěšně otevřeli 3 soběstačné podniky, které jsou situované v Ostravě a jsou na sobě nezávislé. Každý z jiného těsta, ale všechny se stejným základem. 

Umíme precizně navrhnout i ty nejmenší detaily, které spousta lidí opomene. 

Neustále se snažíme vylepšovat systém a způsoby, abychom byli vždy krok napřed před konkurencí. 

Proč název LUXURY?

Protože u nás je to zkrátka luxus, který chceš!!! Luxus všech smyslů, který chceme předat prostřednictvím Vás dalším zákazníkům. Luxusní bar, luxusní vodní dýmky, luxusní prostředí. Buď i ty součástí týmu LUXURY.

Catering

vodních dýmek

Přečtěte si naše

Novinky

Tabáky a jejich typy

Do našich vodních dýmek používáme k nabití výhradně prémiové světlé i tmavétabáky těchto značek: TANGIERS, ELEMENT, CHILMA, DS, MARIDAN, FUMARI,MEDITÉ a další.V našich podnicích se setkáte s těmito

Číst více