Kontakt

Kontakt

Napište nám

Luxury Hookah lounge

Kdo jsme?

Jsme tým lidí, kteří mají za sebou spoustu zkušeností. Za dobu 14 let, kdy se dýmky postupně začali vyvíjet, my jsme se vyvíjeli s nimi. Právě to nás dovedlo k tomu vytvořit vlastní značku se zaměřením na něco, co nás baví, a co milujeme. 

Díky spojení lidí, kteří se vodním dýmkám začali věnovat na 300% jsme docílili během 3 let, od založení první pobočky v roce 2019, tří podniků. Jsme rádi součástí růstu našeho týmu a naplňuje nás, že naše myšlenka jde v ruku v ruce s tím, co chceme nabídnout zákazníkům. Myšlenka pozdvihnout vodní dýmky nejen jako takových, kdy vývoj dosáhl v dnešní době takové úrovně, že se Česka republika už muže řadit mezi super velmoc v dýmkařském světě. A to Vám chceme především předvést a ukázat v našich podnicích. U nás v podnicích je na výběr od světlého tabáku po tmavé tabáky. Snažíme se vždy naše dýmkaře proškolit do takové úrovně, aby pyšně reprezentoval naše vize. Není to pouze o tom tabák dát do korunky a mít vodní dýmku. Je to alchymie, která se v předešlém desetiletí dost podceňovala. Dnes, když si k do našich barů zajdete na vodní dýmku, nabízíme široký výběr tabáků a vychutnáte si  skvělý  zážitek bez nežádoucích faktorů, které by se v chuti vodních dýmek neměly vyskytovat. Naši dýmkaři jsou neustále proškolováni novými technikami, které nám doporučují výrobci tabáku, a díky tomu vědí, jak s kterým tabákem zacházet. 

Luxury Hookah lounge

Bar

Velký výběr alkoholu přes rumy, whisky, vodky až po různé druhy lihovin.

Jedna z dalších věcí, které nám kdysi v místních čajovnách chyběla byly míchané drinky, na základě čehož jsme spojili kombinaci bar s vodní dýmkami. U nás rozhodně nechybí ani fantastické kreace a show barmanů a jejich volná kreativita.

Máme v týmu školené barmany nejen v oboru, ale i nadšence experimentálních výlevů, kdy drink je tak chutně vydařený, že nemá ani vlastní název, a tak má tu čest jej sám pojmenovat. Naši barmani Vám jsou schopni na přání a dle chuti namíchat drink na prvotní bázi, kterou si představujete. 

Je libo ŠNYT, MLÉKO nebo HLADINKA? „Ano“, součástí barmanských činností je údržba a čepování piva, kdy každý z nich Vám krásně načepuje pivo dle standardů pivovaru. 

 

Chceme zákazníkům nabídnout servis, který bychom chtěli sami pro sebe, a díky tomu jsme rádi, že si toho zákazníci všímají. Právě to nás těší nejvíce a žene dále.  

Náš tým se skládá pouze z lidí, kteří tuto činnost nedělají jen kvůli práci, ale především kvůli lásce a nadšení k této profesi. 

Pobočky

Více info

Catering

Více info

Školení

Více info

Rozvoz

Více info

Magazín

Více info

Franchise

Více info